Een schoon toilet in Nederland langs de snelweg? Volgens mij onmogelijk te vinden. In Duitsland nam men de klachten van de automobilisten serieus en sinds enkele jaren worden in een hoog tempo alle zogenoemde raststatte nette milieuvriendelijke wc-gebouwtjes neergezet of wordt het huidige sanitair vernieuwd. dit alles gebeurt onder de naam Sanifair.
Voor het gebruik van toilet betaalt u een onkostenvergoeding van 50 cent voor service, schoonmaak en onderhoud. In ruil daarvoor ontvangt u een SANIFAIR waardebon. Deze SANIFAIR waardebon kunt u besteden bij uw aankoop in een van de deelnemende partnerbedrijven. (uitgezonderd brandstoffen) Het bedrag wordt dan van de te betalen aankoopprijs afgetrokken.
Kleine kinderen die niet bij de gleuf van de betaalautomaat kunnen komen, hebben gratis toegang tot SANIFAIR. Invalidentoiletten en ruimtes om baby’s te verschonen zijn ook gratis en maken ons aanbod compleet.
De toiletten zijn over het algemeen schoon te noemen en er loopt altijd wel een poestmevrouw of meneer rond.
Een goed systeem, ik wacht nog op de introductie in Nederland, want soms kun je beter tegen een boom plassen.
Verhaal over de hygiene klopt, maar die 50 zijn intussen 70 cent geworden.
De in te leveren bon blijft echter 50 cent waard. Het goedkoopste dat te koop is is een appel voor € 0,79, dus waardebon of niet, maar als je wat koopt moet je toch wel degelijk nóg een keer de beurs trekken of een aantal bonnen bij elkaar sparen.
Zijn ze beperkt houdbaar?
Zijn ze beperkt houdbaar? Ik bedoel geldig
Er staat inderdaad een datum op de bonnetjes, echter kijkt men daar eigenlijk nooit na bij het inleveren.